Dream by PR

Agencja zajmuje się kreowaniem wizerunku gwiazd oraz współpracą z markami.

Weronika Walasiewicz nowy talent

Weronika ma 23 lata, ale zadebiutowała na deskach teatru w wieku 17 lat wystawiając monodram pt. ”Chuda” (reż. Małgorzata Chojnowska – Wiśniewska). Na swoim koncie posiada nagrody aktorskie festiwali ogólnopolskich oraz międzynarodowych (m.in. Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych BUT w Brodnicy, 2 miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Monodramów w Bydgoszczy, Wyróżnienie aktorskie na Ogólnopolskim Festiwalu Monodramów W Tychach (skład jury: prof. Jerzy Stuhr, Anna Kramarczyk, Paweł Drzewiecki)).

Doświadczenie filmowe zbierała współpracując ze szkołami filmowymi grając w filmach dyplomowych (m.in. główna rola Ewa – „Ewa” reż. Alina Szpilman, główna rola Zosia – „Smycze” reż. Katarzyna Benda) oraz wielu etiudach i teledyskach. Pojawiła się gościnnie w serialu „Ojciec Mateusz” i „Ślad” oraz filmie fabularnym „Druga połowa”.

Posiada konto na TikToku (@napewnonienatasza), gdzie kryjąc się pod alter ego prezentuje swoje zdolności aktorskie. W szybkim czasie skradła serca Internautów, a o jej filmach powstały artykuły, publikacje w telewizji i radio. Obecnie obserwuje ją 64 tys. kibicujących w dalszej karierze osób.

Weronika ma ciekawy talent do naśladowania głosów innych osób, chciałaby spróbować swoich sił w dubbingu. Płynnie posługuje się j. angielskim. Rozpiera ją energia, trenuje taniec, jeździ na łyżwach i pływa.

Fascynuje ją również burleską, którą od niedawna trenuje. Obecnie pracuje nad swoim nowym monodramem o pracy w kinie, do którego sama napisała scenariusz.

W mediach:

https://4fun.tv/news/sanah-parodia-sobowtor-napewnonienatasza-tiktok-wideo

https://www.eska.pl/hotplota/news/ta-dziewczyna-mowi-jak-joanna-krupa-doda-i-edyta-gorniak-to-nowy-hit-sieci-aa-gkHT-dLUR-SYow.html

 

Next Post

Previous Post

© 2022 Dream by PR

Theme by Anders Norén