Dream by PR

Agencja zajmuje się managementem aktorskim, kreowaniem wizerunku gwiazd oraz współpracą z markami.

Premiera Oli Tokarczyk w Teatrze Ochoty

13 kwietnia miała miejsce premiera spektaklu „Lekkoduch” w reż. Igora Gorzkowskiego w Teatrze Ochoty w Warszawie, w którym Ola Tokarczyk gra na przemiennie dwie role.
Jest to debiut nowego zespołu sezonowego Teatru Ochoty, do którego dołączyła niedawno Ola, pokonując w castingu wiele młodych aktorek z całej Polski.
Zapraszamy w najbliższy piątek 19 kwietnia na godz. 19:00, kiedy Ola wcieli się w główną rolę kobiecą Olgę. Bilety do kupienia na: stronie teatru. Spektakl będzie ponownie grany dopiero w czerwcu.
Aleksandra Tokarczyk – aktorka, wokalistka, wieliczanka. Absolwentka Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie. Współpracuje z Teatrem Jaracza w Olsztynie i Teatrem Nowym w Częstochowie, gdzie współtworzy grupę impro „The Konrads”. W 2022 r. zdobyła Grand Prix Festiwalu FeTA we Wrocławiu za monodram o Tłustej Dżoanie Krupie w reż. Adama Nalepy. Zafascynowana Afryką i twórczością Davida Lyncha. Ceni sobie niezależność. Wolne chwile najchętniej spędza na wsi w Beskidzie Wyspowym. Uzależniona od podróży i przygarniania zwierząt, które wyglądają jakby potrzebowały pomocy.
fot. Artur Wesołowski, Teatr Ochoty

Next Post

© 2024 Dream by PR

Theme by Anders Norén