Dream by PR

Agencja zajmuje się managementem aktorskim, kreowaniem wizerunku gwiazd oraz współpracą z markami.

Ola Tokarczyk finalistką Konkursu Piosenki Aktorskiej

Ola Tokarczyk została finalistką Konkursu Piosenki Aktorskiej im. Jonasza Kofty, organizowanego podczas Festiwalu OFF Północna w Łodzi! O statuetkę Jonaszka powalczy już w tę niedzielę w Teatrze Muzycznym w Łodzi, zapraszamy!

Poznajcie lepiej Olę:
Jest aktorką, absolwentką Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Od trzech gra w nim Melę w realizacji „Dulskich” w reżyserii Wojciecha Malajkata. Oprócz tego jest związana z Teatrem Nowym w Częstochowie. Współtworzy częstochowską grupę impro The Konrads, z którą występuje w Teatrze Nowym oraz Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Doświadczenie muzyczne zdobywa od najmłodszych lat, najpierw w Chórze Dziecięcym Opery Krakowskiej, następnie w zespole rockowym oraz na Międzynarodowej Letniej Akademii Jazzu w Krakowie. Obecnie uczy się w klasie wokalu w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.
W ubiegłym roku zdobyła główną nagrodę na Festiwalu ewidentnych Talentów Aktorskich we Wrocławiu za monodram o Tłustej Dżoanie Krupie w reżyserii Adama Nalepy.
Prywatnie jest entuzjastką bliskich i dalekich podróży, fascynatką Afryki oraz miłośniczką zwierząt i twórczości Davida Lyncha.

Next Post

Previous Post

© 2024 Dream by PR

Theme by Anders Norén