Dream by PR

Agencja zajmuje się kreowaniem wizerunku gwiazd oraz współpracą z markami.

Dariusz Wieteska znowu zatańczy! Dance, Dance, Dance

Dariusz Wieteska wystąpi w najbardziej spektakularnym programie tanecznym w Polsce – po raz pierwszy w historii polskiej telewizji w trakcie realizacji wykorzystana zostanie rzeczywistość rozszerzona (augmented reality). Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, np. mapping video, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych teledysków, musicali, filmów. Występy będą dopracowane w najdrobniejszym szczególe – w „Dance Dance Dance” naprawdę trzeba tańczyć. Liczą się także ekspresja, mimika, oddanie ducha choreografii. Widz będzie miał szansę śledzić trudną i długą drogę, jaką podczas treningów musieli przejść uczestnicy, aby końcowy efekt prac zaprezentować na scenie.

Program będzie emitowany na antenie TVP2 od 2 marca, w każdą sobotę, o godzinie 20:00. W programie udział bierze 6 par. Dariusz Wieteska wystąpi w duecie z Moniką Mazur z serialu „Na sygnale”.

Zwycięzcy przekażą nagrodę główną na wybrany przez nich cel charytatywny. 

W mediach m.in.:

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/dance-dance-dance-uczestnicy-sa-juz-znani-wsrod-nich-zawadzka-maslak-i-wieteska-kto-jeszcze-69968.html

https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Filmy-i-telewizja/Dance-Dance-Dance-UCZESTNICY-kto-wystapi-w-programie-TVP2-ZDJECIA

https://www.rmf.fm/magazyn/news,21624,dance-dance-dance-znamy-gwiazdy-nowego-show-tvp.html

Next Post

Previous Post

© 2022 Dream by PR

Theme by Anders Norén